IP-ja ime

MI IP; Adresa juaj IP është:

IPV4

3.238.116.201

IPV6

Po ngarkohet

PORT
34148
United States of America United States of America
Browser & OS:
CCBot
Other

Nëse ju pëlqen MIIP.my tregojuni miqve tuaj

MIIP: Adresa ime IP ose IP juaj është mënyra se si ju identifikojnë serverët në mbarë globin. Wikipedia e përmbledh bukur duke thënë "Protokolli i Internetit (IP) është protokolli i komunikimit të shtresës së rrjetit në paketën e protokolleve të internetit për transmetimin e datagrameve përtej kufijve të rrjetit. Funksioni i tij i rrugëzimit mundëson funksionimin në internet dhe në thelb krijon internetin."

Duke pasur parasysh atë shpjegim të shijshëm, ne e përdorim atë për t'ju treguar të gjithë informacionin që na dërgoni. Epo jo të gjitha. IP-ja juaj ose adresat e mia IP vijnë në dy rafte. IPV4 dhe IPV6.

Ne kemi një API dhe një miniaplikacion nëse dëshironi të aksesoni në mënyrë programore adresën tuaj IP, ose nëse dëshironi t'u tregoni vizitorëve tuaj adresën time IP.

Nëse keni nevojë për ndonjë gjë tjetër, thjesht shkoni te faqja e kontaktit me ne në lidhjen në fund.


Lidhje me ne:

mi ip


Politika e privatësisë Kushtet e shërbimit Rreth nesh Na kontaktoni API Widget IP

© 2024 MIIP.my | VPS.org LLC | E bere nga nadermx